top of page

מתודת הלימוד שלנו

לאחרונה שאלה אותי מורה מגרמניה – איך זה יכול להיות, שהתלמידים ב-Easy German  מתחילים לדבר כל כך מהר, ומספיקים לעבור ב-20 שעות על נושאים, שלבתי ספר אחרים לוקח 80 שעות?

ואז התחלתי לחשוב על כך. למעשה, התלמידים שלנו באמת נורא מהירים, וכשהם נוסעים לגרמניה ועושים שם מבחני רמה, הם מצליחים בהם יותר מהאחרים. הנה ההסבר שלי:

 

איך זה שתלמידי Easy German לומדים לדבר כל כך מהר, והאם מתודת הלימוד שלנו שונה ממתודות הלימוד של בתי ספר קונבנציונליים?

 

  • אנחנו מתייחסים לזמן שלכם בכבוד ובצורה מודעת. זאת אומרת – אנחנו לא מבזבזים את הזמן שלכם על דברים שאתם לא צריכים. כל שנייה בשיעור היא בעלת ערך עבורנו ומנוצלת כראוי. אנחנו מסננים את הדברים שבאמת חשובים לכם, ונותנים לכם את כל הכלים שאתם צריכים בשביל ליצור ולהבין אינסוף משפטים בגרמנית.

  • ישראלים לומדים מהר יותר! ואני לא אומרת את זה, כדי להתחנף אליכם :) למעשה, שנות ההוראה הרבות שלי כמורה לגרמנית בגרמניה ובישראל מראות שהישראלים מוכשרים בלמידת שפות. ככה שההבנה של שפה חדשה היא הרבה יותר טובה מאשר במדינות אחרות ורבות, בהן מתחילים בלימוד שפה זרה בגילאים מאוחרים. יתרה מכך, ישראלים פחות מפחדים לדבר, בגלל שהביישנות אינה נפוצה פה כל כך ;) מה שאני רוצה להגיד בכך: בניגוד לבתי ספר קונבנציונליים, שמלמדים את כל העולם עם אותה שיטה ובאותו הקצב, המתודה של Easy German מותאמת במיוחד לישראלים ולקצב הלמידה שלהם, הצרכים, הקשיים והיתרונות שלהם. כך גם חומרי הלמידה שלנו.

  • הפתעה – גרמנית ועברית הן דומות! לשתי השפות יש למעשה הרבה נקודות מקבילות, שמקלות עליכם את הלמידה. נציג לכם גם את אלה!

  • אנחנו בונים את חומר הלימוד בצורה ברורה. מתודות הלימוד הקונבנציונליות מרחיבות את חומרי הלימוד בצורה לא הכרחית. לדוגמא – אתם חייבים לקחת שני קורסים, בכדי ללמוד רק במהלך הקורס השלישי איך משתמשים בשמות תואר. אבל למה לחכות כל כך הרבה זמן וללא צורך, אם אתם מוכנים לכך קודם (כפי שציינתי בסעיף השני ;))? אנחנו נלמד אתכם את הנושאים הללו מהר יותר ובאופן טבעי יותר.

עכשיו אתם בטח חושבים: אוקיי, הם עושים את הכל מהר יותר, אבל מתי יהיה לי את הזמן לתרגל את הכל?

הודות לקבוצות הקטנות והפרטיות שלנו, הגישה האישית והליווי הצמוד שלי בקבוצת ווטסאפ מיוחדת, יהיו לכם מספיק הזדמנויות לתרגל הכל ולשאול את כל מה שאתם לא מבינים. ואני מבטיחה לכם שאני, באופן אישי, אוודא שאתם באמת עושים זאת ;)  בגלל שעבורי, אין דבר יותר טוב מלחזות בהתקדמות של התלמידים שלי. והתוצאות והפידבק הנהדרים שלהם הן ההוכחות הכי טובות.

liran.jpg

Liran Hamburg

Best way to learn german by far! Love the atmosphere and the small groups, feel like in one month i got more german into me then 3 months course in Goethe Institut.

95618572_3252767098080415_31300750475243

אהבתי את שיטת הלימוד של מרגריטה. היא תמיד התמקדה בהסברים אבל עם המון תרגול מעשי. והיא לא וויתרה עד שהצלחנו להבין ולבצע את מה שהיא למדה. זה ממש לא מובן מאליו. 

כשעברנו לברלין אני המשכץי ללמוד בשני בתי ספר עם מורות ומורים גרמנייים אבל אף אחד או אחת לא השתוו למרגריטה. 

מהרגע הראשון הרגשתי שהידע שלי בדקדוק, אוצר מילים וקריאה משמעותית טוב יותר מאלה זל תלמידים אחרים שהיו איתי בקורס בברלין. 

843836_4729127979217_836970622_o.jpg

I just finished the beginner's course and I can actually talk after just 10 lessons. Margarita

is a great teacher and creates a great atmosphere that enables learning. If you want to learn German quickly, she is the one! TODA RABA for a great course

57598449_10157243309063307_3942725384398

Tal Leron

הקורס פשוט מהמם... נהניתי, למדתי, היה קליל והיה מעולה... שמח שעשיתי אותו!

bottom of page